CS 1.6 Genel

Cs 1.6 Mouse / Fare Hareket Etmeme Sorunu


Cs 1.6 Mouse Fare Hareket Etmeme Sorunu nasıl çözülür, cs 1.6 mouse fare Hareket Etmeme Sorunu neyden oluşur, cs 1.6  mouse fare Hareket Etmeme Sorunu nasıl düzeltilir ? 

CSBilgisi olarak biz cs 1.6 hata sorunları, çözümleri bu konuda rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizler için bütün cs 1.6 bilgilerimizi paylaşmaya çalışıyoruz. devam edecegiz. İlk önce cs 1.6 fare hareket etmeme sorunundan önce asagi da cs 1.6 full indirme konumuzu sizlere önerecegiz.

CS 1.6 indirmek için counter strike 1.6 full indir konumuza göz atınız.  


CS 1.6 En İyi Mouse / Fare Ayarları 2021 Konumuza göz attiniz mi ?

Selam dostlar. Cs 1.6’da can sıkan bir sorunla karşı karşıya iseniz çözümü gayet basittir. Eski bir oyun olmasından dolayı oyun içerisinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cs 1.6‘da herhangi bir servera girdiğinizde ateş edebiliyor ancak fareyi hareket ettiremiyorsanız moralinizi bozmayın 🙂

Anlatıma başlamadan önce ilk önce kendi default ayarlarınızı kontrol edip daha sonra bu ayarları yapınız, bir nevi yedek alın demek istemekteyiz. çünkü cs 1.6 fare ayarları bozulunca zor toparlanıyor. Steam iseniz ilk önce dosyalarınızı doğrulamak her zaman iyi olur. Simdi fazla uzatmadancs 1.6 fare hareket etmeme sorununa başlayalım, ve mouse sorununu çözelim.

1 => alt + tab atıp tekrardan oyuna girmeyi deneyiniz. Küçük bir buğdan kaynaklanıyor olabilir. Tekrardan oyuna girdiğinizde sorununuz çözülmüş olacaktır. (Art arda esc tuşuna basmakta çözüm olabilir)

Cs 1.6 mouse sağa sola dönmüyor

2 =>“options”a geliniz. Yukarıdan “Mouse”u seçiniz. Çıkan ayarlardan “Raw mouse input”u tikleyiniz.

CS 1.6 mouse ayarları

3 => Her ihtimale karşıda sensivitynizi kontrol ediniz. bu işlemleri uyguladıktan sonra “Apply”e basıp kaydediniz

CS 1.6 fare 1
Cs 1.6 Fare Sorunu

Not: bu ayarı açmak istemiyorsanız görüntü ayarlarından “OpenGl”yi kullanınız.

4 => Bir başka çözüm ise CFG değiştirmektir. Oyun içerisinde alıştığınız (sensivity, nickname, video ayarları vb.) öncelikli ayarları yedekleyip başka bir config üzerinde deneyebilirsiniz. Önerdiğimiz Configler aşağıda bulunmaktadır 🙂

Tavsiye Edilen Configler

https://csbilgisi.com/category/cs-cfg-csgo/

 

Sorununuz halen devam ediyorsa yorumlarda belirtmeniz yeterlidir dostlar. Bol fraglar <3

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu

Pin It on Pinterest

%d blogcu bunu beğendi:

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden Hizmet Alabilmek için Reklam Engelleyiciyi Kapatınız