TeamSpeak3 Genel

TeamSpeak3 Nasıl Türkçe Yapılır ? [ 2021 Güncellendi ]

Merhabalar dostlar. TeamSpeak 3‘ü nasıl Türkçe yaparız onu göstermeye çalışacağız. Ss’li bir şekilde sade anlatımla kolayca Ts3‘ünüzü tamamen ücretsiz bir şekilde Türkçeye çevirebilirsiniz.

Popüler bir şekilde kullanılan sesli iletişim uygulaması olan TeamSpeak3, oyun severlerin vazgeçilmez bir uygulaması olmaya devam etmektedir. İngilizce’si zayıf olan kardeşlerimiz ve ya uygulamadan daha çok fayda ve verim almak isteyen dostlarımız için TeamSpeak 3 Türkçe Dil Paketi Kurulumu‘nu anlatmaya karar verdik 🙂

TeamSpeak3 Türkçe Dil Paketi indirme linki : https://ay.link/SunWc

TeamSpeak3 Türkçe Dil Paketi Nasıl Kurulur ?

  • İlk olarak sizlere verdiğimiz linkten türkçe dil paketini indiriniz. Link tamamen güvenilirdir.
yama indir
TeamSpeak3 Türkçe Yama
  • Dosyayı indirdikten sonra masaüstüne atalım. Üstüne sağ tıklayıp “Klasöre çıkart” seçeneğine tıklayalım.
klasore ckrt
TeamSpeak3 Türkçe Yama
  • Klasöre giriş yapalım. Daha sonradan “TeamSpeak 3 Client” yazan klasöre tıklayalım. Karşımıza aşağıdaki ekran görüntüsündeki dosyaların çıkması lazım. Bu dosyaların hepsini TeamSpeak3’ün bulunduğu dosyanın içine atmamız lazım. Bu klasör bir kenarda açık beklesin. Diğer etaba geçelim.
dosyalar 1
TeamSpeak3 Türkçe Yama
  • TeamSpeak3 dosyalarımızı bulmak için TeamSpeak3‘ün üzerine sağ tıklayalım. Çıkan seçeneklerden “Dosya konumunu aç“ı seçelim. Karşınızda TeamSpeak3’ünüzün orijinal dosyaları.
dosyakonumu
TeamSpeak3 Türkçe Yama
  • Karşımızda şu an iki klasör bulunmakta. İkisini de yan yana getirelim. TeamSpeak3 Türkçe Dil Paketi dosyamızdan tümünü seçip Ts3‘ümüzün orijinal dosyalarının içine atalım. Atarken altı çizili yerde “kopyalama yeri: TeamSpeak3 Client” olmasına dikkat edin.
aktarma v2
TeamSpeak3 Türkçe Yama
  • Bu süreçte karşınıza şu uyarı çıkacaktır. “Hedefteki dosyaları değiştir” seçeneğini işaretleyelim.
hedefteki dosyalari degistir
TeamSpeak3 Türkçe Yama
  • Dosya değişimi gerçekleşirken şu uyarı ile karşı karşıya kalabiliriz. “Bunu tüm geçerli öğeler için yap” tikini işaretleyip “Devam” butonuna tıklayalım.
devam 1
TeamSpeak3 Türkçe Yama

Not: Bu işlemler sırasında TeamSpeak3 açık ise kapatın ve tekrar açın. İşlemimiz Bu kadardır. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız yorum kısmına yazabilirsiniz. Keyifli günler 😀

TeamSpeak3 Türkçe Dil Paketi indirme linki : https://ay.link/SunWc

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu

Pin It on Pinterest

%d blogcu bunu beğendi:

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden Hizmet Alabilmek için Reklam Engelleyiciyi Kapatınız